#184Houten beeldje van een olifant met tanden en nagels uit been.
#102Lot van oude 4 kannen en kruiken. Aardewerk, gres, porselein en tin.
#58Een lot van 3 wandelstokken in hout waarvan één met verborgen drankflesje en één met flessenhouder en bel.
A lot of 3 wooden walking sticks, including one with a hidden flask and one with a bottle holder and bell.No longer availableOnline onlyDim. l 93 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#62Set van drie kraagvaasjes in Chinees porselein. Famille rose decor.
#63Lot postzegels in 6 boeken en kaften. Grotendeels Italiaans waaronder ook Vaticaanstad. De meeste zijn postfris.
Lot of stamps in 6 books and folders. Mostly Italian, including Vatican City. Most are in mint condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
Landscape with meandering stream and church. Oil on panel. Signed lower left; Keteleer.No longer availableOnline onlyDim. 37/46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#128‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#117Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.
A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80