#100Een lot van 6 religieuze beelden, in diverse materialen. Meerkleurig biscuit, aardewerk en gips.
A lot of 6 religious statues, in various materials. Multicolored biscuit, pottery, and plaster.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34‘Stijn Streuvels’. Portret van de schrijver op een ronde plaquette. Achteraan gemerkt; Kunstwerkstede Machnig, Aalst.ØØ
#92Porseleinen bordje gedecoreerd met bloemen en insecten. Draagt het Meissener merk.
Porcelain plate decorated with flowers and insects. Bears the Meissen mark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145Jos De WilPeriod: 1920 - 1992“Landschap”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd J. De Wil en gedateerd 1960.
#84Geëmailleerd opaalglazen schaaltje op metalen voet.
#203Een staande lamp, messingen voet en ecru stoffen kap.
#127Ingelijste kunstdruk met kermistafereel. Genummerd 120/250. Naar Albert Buikema.
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#128‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
An oak newspaper rack, with cushion.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 58 x 35 cmEstimate: € 15 / 25