Other lots in this auction
-
#40
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#86
Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 120/200 -
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#91
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80/100 -
#59
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#32
Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 120 x 67 cmEstimate: € 200/220 -
#67
Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Une jardinière en bois avec quatre balles sur les coins.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 68 x 54 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#21Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#39
Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.
Une bibliothèque d'angle géorgienne en deux parties avec deux portes vitrées en treillis en haut et deux portes à panneaux en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 224 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#46
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 210 cm -
#31
Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 139 x 113 cmEstimate: € 100/150