Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
Dim. 51/51 cm
SKU: 1612250112.
Categories: Beeld, doek.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #112
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    No longer available
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    No longer available
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    No longer available
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #172

    ‘Bouwvallig schuurtje’, een studie in olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Dilapidated shed’, a study in oil on panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 33/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een gemarqueteerd mahoniehouten kistje, met vakken. Slot en slotplaat zijn manco.

    A marquetry mahogany box, with compartments. Lock and keyplate are missing.
    No longer available
    Dim. H 12, B 78, D 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Alfons Marchand
    Period: 1891-1967

    ‘Landschap met bloesemende bomen’, olieverf op doek. Getekend Alfons Marchant 1941.

    'Landscape with blossom trees', oil on canvas. Signed Alfons Marchant 1941.
    No longer available
    Dim. 60/63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #263

    Een vintage koperen paraplubak in de vorm van een laars, gemerkt Mecap België.

    A vintage copper umbrella stand in the shape of a boot, marked Mecap Belgium.
    No longer available
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.

    Bruges. Color etching by Alfred van Neste.
    No longer available
    Dim. 35/64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    No longer available
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #41
    Frigid

    Een vintage ventilator, Frigid, werkend maar te herkabelen.

    A vintage fan, Frigid brand, in working condition but needs rewiring.
    No longer available
    Dim. h 41 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    No longer available
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    No longer available
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More