Similar lots by type
-
#540
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’un buffle et son veau.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 60/100 -
#693
Een zittende Boeddha van gepolierd en gegoten steengoed met een erotische scène onderaan.
Bouddha assis en grès moulé et poli, le bas avec une scène érotique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#678
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#731
Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#527
Een paar beelden van Chinees porselein.
Deux statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#408
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#661
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.
Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/150 -
#719
“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#668
Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#89
Een ivoren waaier met een decor van personages.
Eventail en ivoire à décor de personnages. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#547
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#682
Een kruithoorn met ivoren stop.
Une corne à poudre avec bouchon en ivoire.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#698
Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.
Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 150/180 -
#581
Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.
Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 320/400 -
#683
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cm (zonder sokkel)Estimate: € 40/60 -
#628
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 60/100 -
#728
Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80/100 -
#573
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#558
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#250
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 1900/2000 -
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 142 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#488
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#254Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#192Karel Ooms
“Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.
“Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 250/300 -
#548
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240 -
#776Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200/240 -
#260
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 800/1000 -
#744
Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60