Other lots in this auction
-
#95Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#190Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
Une petite théière en faïence. Travail chinois. Estampillé sur le fond.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#13Een gebeeldhouwd houten Samouraihoofd.
Une tête de samouraï en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Beaucoup de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Twee reproducties naar Saverys. We voegen er een ingekleurde ets van Luigini aan toe. Genummerd 151/350.
Deux reproductions d’après Saverys. Nous ajoutons une eau-forte par Luigini numérotée 151/350.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#208Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#287Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#78Märklin 3308Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 90 -
#253Een paar messingen kandelaars met twee lichtpunten, versierd met pendeloques van mauve en wit kristal. We voegen er een schemerlampje met meerkleurige glazen kap aan toe.
Une paire de bougeoirs en laiton à deux points lumineux, décorés de pendules en cristal mauve et blanc. Nous ajoutons une lampe de table avec abat-jour en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30 / 40



