Similar lots by type
-
#747Een groep van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van een Indische handelaar op olifant, staand op een platform gedragen door vier olifantenkoppen.
Groupe en ivoire sculpté représentant un marchand indien sur un éléphant, sur une base portée par quatre têtes d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#463Twee netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychromé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511Drie kleine vrouwenhoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Trois petites têtes de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16, 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#694Een landbouwer en een visser van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. We voegen er een schrijfsetje met getorste ivoren handvatjes aan toe.
Paysan et pêcheur en ivoire sculpté sur socles en ivoire. Nous ajoutons une garniture à écrire aux manches en ivoire torsadé.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#611“Ceremonie”. Een groep van van massief geëtst Japans ivoor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt met rode zegel.
“Cérémonie”. Groupe en ivoire massif gravé. Travail japonais. Socle en bois. Marque en rouge sous la base.No longer availableDim. H 13 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#175Een lot ivoren juwelen bestaande uit armbanden, halssnoeren, broches en ringen. e.a.
Lot de bijoux en ivoire comprenant e.a. des bracelets, des colliers, des broches et des bagues.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#637“Reiziger”. Japanse okimono van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt.
“Voyageur”. Okimono en ivoire massif gravé. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 320 / 380 -
#506Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#633Twee okimono’s van een man en een vrouw van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt met rode zegel.
Deux okimonos d’un homme et d’une femme en ivoire massif gravé. Marque en rouge sous les bases.No longer availableDim. H 10 cmEstimate: € 420 / 440 -
#117Schemerlampje van ivoor, versierd met een hoogreliëf met dierenmotieven. Afrikaans werk.
Lampadaire en ivoire sculpté décoré d’un paysage aux animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois tourné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#535Quartz MoyneuxTwee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#381Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.
Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.No longer availableDim. 20, 17 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Een apothekersweegschaal in vitrine. Omstreeks 1900.
Balance de pharmacie dans sa vitrine. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#782Eugène Fehdmer“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre de dame en or jaune 18 ct, bracelet en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 34,69 gEstimate: € 700 / 900 -
#696Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#745UnicaLot van vier poppen van papier-maché uit de jaren 20. Gemerkt: “Unica Belgium Courtrai 78” in cirkel (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” in cirkel (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic& BR 416913 (H. 72 cm) en “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” in cirkel ( H. 74 cm). Lichamen van compositie.
Lot de quatre poupées en papier mâché des années 20. Marques: “Unica Belgium Courtrai 78” dans un cercle (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” dans un cercle (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic & BR 416913 (H. 72 cm) et “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” dans un cercle ( H. 74 cm). Corps en composition.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#502Manuel Trinidad“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545KenzoEen vaporisator dames en heren eau de toilette van 90 en 60 ml, dames in gesloten verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette pour femmes et hommes, 90 et 60 ml. La première dans l’emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#231LaliqueEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 400 / 440

