Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
Dim. Hoogte 35 cm
SKU: 3009250387.
Categories: Beeld, ijzer.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    No longer available
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    No longer available
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #173
    Märklin
    Period: 1935

    Een Märklin 1101/07R opwindbare modelauto. Het model is gebaseerd op de Mercedes Benz SSK Racer. Werkend! Spatborden manco en niet originele sleutel.

    A Märklin 1101/07R wind-up model car. Based on the Mercedes Benz SSK Racer. In working condition! Missing fenders and non-original key.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #426
    Stressless

    Een Stressless relax stoel, model Sessel Rome, donker bruin. Met voetbank.

    A Stressless recliner chair, model Sessel Rome, dark brown. With footstool.
    No longer available
    Dim. h 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #533

    Vaas van Chinees porselein met voorwerpen van een geleerde, famille rose, 19e eeuw. Haarlijn in de bodem.

    Vase in Chinese porcelain depicting scholar's objects, famille rose, 19th century. Hairline crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #569

    “Compositie in de geest van Rothco”. Olieverf op doek.

    "Composition in the spirit of Rothko". Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #111

    “Big Windy Day”. Een bronzen beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    "Big Windy Day". A bronze sculpted statue of a harem dancer with a swirling skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #358

    Een bronzen Tsongkhapa beeld, de stichter van de Gelug-traditie in het Tibetaans Boeddhisme. De handen in Abhaya Mudra.

    A bronze statue of Tsongkhapa, the founder of the Gelug tradition in Tibetan Buddhism.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #336

    Een Chinees kastje met 2 deuren en figuren in het decor.

    A Chinese cabinet with 2 doors and figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 72 x 61 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Edward Portielje
    Period: 1861-1919

    “Beginnende romance”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.

    "Starting romance". Oil on panel. Signed in the lower right corner.
    No longer available
    Dim. 47 x 38 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #459

    ‘Abstracte compositie’, potloodtekening. Getekend Estève. Draagt op de rug een niet geverifieerde verwijzing naar Maurice Estève.

    'Abstract composition', pencil drawing. Signed; Estève. Bears an unverified reference to Maurice Estève on the back.
    No longer available
    Dim. 39/29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #156

    Een tweedelige vitrine in Hollandse stijl met onderaan zes laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    A two-part display cabinet in Dutch style with six drawers at the bottom and two glazed doors at the top.
    No longer available
    Dim. 216 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #232

    “De leukste tafelmatjes van heel Gallië”, een groot lot fotonegatieven en proefdrukken voor de Asterix placemats geproduceerd voor Planta. 1993/94.

    "The most fun table mats in all of Gaul," a large lot of photo negatives and proofs for the Asterix placemats produced for Planta. 1993/94.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een set van 7 kristallen glazen van geslepen Boheems kristal, roze in de massa gekleurd enzZes gekleurde borrelglaasjes van geslepen Boheems kristal.

    A set of 7 cut Bohemian crystal glasses, pink in color, and Six colored cut Bohemian crystal shot glasses.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More