#205Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#145Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.
An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.No longer availableDim. Bruto: 57,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#65Frans Masereel6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.
6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#115Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.No longer availableDim. 9,80 g brutEstimate: € 800 / 1000 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#261Steiff, GermanyPeriod: 1994“Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.
"Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.No longer availableDim. 31 x 55 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120