#666Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.
A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een groot slangenvel van een Python.
#246Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.
A mahogany round table in Empire style.No longer availableDim. 76 x Ø 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#268PecoEen groot lot varia N schaal treinsporen, wisselstukken, bouwdelen, landschap decor etc. Hoofdzakelijk gemerkt Peco. Ook Fleischmann, Roco, Herpa, etc.
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#248“Het Heilig Pastoorke van Ars”, een oud gipsen beeld onder een glazen stolp, voorstellend Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Beschermheilige van alle priesters ter wereld. Afkomstig uit een kerk.
"The Holy Priest of Ars", an old plaster statue under a glass dome, depicting Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Patron saint of all priests in the world. Originates from a church.No longer availableDim. h 52 cm (beeld)Estimate: € 120 / 180 -
#578Maria Innocentia HummelEen lot van 14 porseleinen Goebel beeldjes voor de kerstsl. Onderaan gemerkt.
A set of 2 mahogany newspaper racks with four compartments and two drawers.No longer availableDim. 53 x 49.5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120