“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
Dim. 62 x 44 cm
SKU: 1712240059.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 80 / 120

  • #341
    Schatz

    Een scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.

    A ship's clock mounted on a wooden board, Schatz Royal Mariner.
    Dim. h 10 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #518
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Ruggeri, Mantua

    Een viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.

    A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #283
    Albert Nestler Castell

    Een lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.

    A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.
    Dim. 30 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00