#469PearlEen groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.
A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#276Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.
#4Kurt Peisser“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#546Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
#140Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een rookkwarts van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a smoky quartz of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#245Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#16Een massief eikenhouten kerkkandelaar.
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120