“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
Dim. 62 x 44 cm
SKU: 1712240059.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 80 / 120

  • #99
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.

    "Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.
    Dim. 36 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #548

    Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk te herstellen. Binnenin gemerkt.

    A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.
    Dim. 23 x 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #623

    Een Chinees porseleinen vaas, famille noir met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase, famille noir with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 25 x Ø 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #518
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00