• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
Dim. 62 x 44 cm
SKU: 1712240059.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 80 / 120

  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #444
    A. De Racourt

    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #288

    Een retro verchroomde metalen tafellamp.

    A retro chromed metal table lamp.
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #274
    Duval

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    Pierre Creixams

    “Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

    "Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218
    Charles Catteau
    Period: 1925

    Een Art-Deco Keramis vaas, Charles Catteau voor Boch Frères. Decor 943 met herten. 1925.

    An Art Deco ceramic vase, Charles Catteau for Boch Frères. Decoration 943 featuring deer. 1925.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 300 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00