#75Een witgouden ketting met hanger 18 K bezet met een zwarte diamant van +- 2,33 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Un collier en or blanc avec un pendentif 18 carats serti d'un diamant noir de + - 2,33 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 600 / 700 -
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
#25Een 18 K geelgouden ring met een gepolijste amber met zaadjes binnenin.
#185Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met tanzaniet een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de tanzanite d'un poids combiné de + - 4,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#35Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600