Other lots in this auction
-
#651Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 36 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Harry“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
Instrument de musique antropomorphe africain en bois.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#397Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Drie bolle vazen van Booms glas en Verrerie du Centre (Hoedeng-Goegnies) met handgeschilderde decors.
Trois vases en verre de Boom sphériques avec des décors peints à la main.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#128“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
Jeune femme crochetant . Une statue en bronze. Avec cachet de garantie bronze parisien.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Een gepolychromeerde houten papegaai, bekleed met gebatikte stof.
Un perroquet en bois polychrome, recouvert de tissu batik.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 178 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#241Alfa, ItalyEen Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.
Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#666Zes ingekaderde herdrukken van oude botanische gravures.
Six réimpressions encadrées d'anciennes gravures botaniques.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 30 / 40



