Similar lots by type
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#462
“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#252
“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."Place a bid ›Dim. 33 x 26 cm -
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992
“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat. -
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.
Other lots in this auction
-
#137Hergé
“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
A pair of crackle porcelain table lamps with plastic shade. Label reads "Made in France, Kostka". -
#643
Een lot van drie Robbedoes bundel uitgaven, resp. Album 17 (vanaf 3/1/1946), Album 20 (vanaf 2/1/1947) en Album 41 (vanaf 3/7/1952). Heel sletig.
A lot of three Spirou comic book publications, namely Album 17 (from 3/1/1946), Album 20 (from 2/1/1947), and Album 41 (from 3/7/1952). Very well preserved.Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods. -
#129Jacques Rosseels
“Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Landscape with Lady Working in the Field", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.Place a bid ›Estimate: € 250/350 -
#442
“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#148Hebdomadaire
“Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.
“Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.Place a bid ›Estimate: € 200/250 -
#163
Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion. -
#580
Een 18 karaats witgouden ring in de vorm van een strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold ring in the shape of a bow set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.