Similar lots by type
-
#178
“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrammeerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#166Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#287Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#173
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#183Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#275Rika Loyens
“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#286
“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#101Victor SmetPeriod: °Antwerpen, 1930
Een lot van vier aquarellen met schepen. Allen gesigneerd.
Un lot de quatre aquarelles avec des bateaux. Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#26
Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.
Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 13 x 13 cmEstimate: € 25/35 -
#123
Een schaal van Italiaans glaspasta.
Un bol de pâte de verre italienne.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#158B. Harrewyn
Een biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/60 -
#118
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
Un petit vase soufflé de gaz jaune avec des décorations noires.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/30 -
#293Alex Van Cuyck
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#274Fre Steeman
“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#189
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 40 cmEstimate: € 60/80 -
#226
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#50
Een klein bankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes Slijtage aan een hoekje.
Un petit banc en chêne sculpté avec des pieds torsadés. Usure sur un coin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 29 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#39
Een kunststof lampenvoet in de vorm van een liefdesscène.
Un pied de lampe en plastique en forme de scène d'amour.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 60 cm (z.k.)Estimate: € 10/15 -
#155Tom De Witte
“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/300