Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
“Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
“Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
V. De Vos

“Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

"Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
Dim. 52 x 32 cm
SKU: 1712240138.
Categories: Beeld, Hout, Marmer.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #206

    Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren

    An oak chest of drawers with three drawers and 3 doors
    No longer available
    Dim. 103 x 43 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536
    Philippe Starck Aleph

    "Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.

    "Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese wooden side table with rose marble top and claw feet. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    No longer available
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    No longer available
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    No longer available
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #513

    Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.

    A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
    No longer available
    Dim. 95 x 60 cm scroll
    Estimate: € 250 / 300
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    No longer available
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #515
    Gamages London

    “Dawn Crystal Steel”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Dawn Crystal Steel." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #523

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #289

    “Marktscène te Rome”, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), draagt handtekening.

    "Market scene in Rome", a painting, oil on canvas (re-lined), signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

    "Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
    No longer available
    Dim. 17 x 12 cm (x 3)
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #490

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
    No longer available
    Dim. L:35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More