#604Booths "Old Dutch"
#514
#648
Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#8
Een groep ballerina’s in meerkleurig porselein, ca. 1950/60. Oekraïens gemerkt.
#610
#268
Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.
#448
Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.
#11
Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
#87Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#211
Een zilveren coupe met koperen inzetbak. Gemerkt met Duitse keuren en 800‰. Het zilveren deel weegt 685 gram.
#646
Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.
#69
“Ontvoering der maagden”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Kidnapping of the Maidens", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 87 x 109 cmEstimate: € 60 / 80