#447Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#111Een lot massief zilver, bestaande uit een soeplepel, 4 dessertvorken en 4 lepels in bijbehorende koffer. Gemerkt 800‰.
A lot of solid silver items, including a soup ladle, 4 dessert forks, and 4 spoons in a matching case. Marked 800‰.No longer availableDim. 800‰ - 475gEstimate: € 200 / 250 -
#619“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#519Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#13DoyenEen lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
A multicolored Chinese porcelain covered vase with floral decoration and a family scene. At the top a gilded foo dog.No longer availableDim. 62 x Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120