“Gevelzicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
René Vandervoodt
Period: 1898-1978

"Facade view with trees." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Dim. 60 x 75 cm
SKU: 2210240264.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 100 / 150

  • #632
    Anton Pieck
    Period: 1895-1987

    “Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.

    "Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #630

    Een lot van 15 munten uit Noorwegen. Oskar II, 1 öre, 1897, 5 öre, 1902. Haakon VII, 1 öre, 1952 (grote kroon), 1952 (kleine kroon), 2 öre 1938, 1952 (GK), 1952 (KK), 10 öre 1947, 50 öre 1941, 2 Kroner, 1907. Olav V, 10 öre 1966, 25 öre, 1968, 50 öre, 1974, 10 Kroner, 1964.

    A lot of 15 coins from Norway. Oskar II, 1 öre, 1897, 5 öre, 1902. Haakon VII, 1 öre, 1952 (large crown), 1952 (small crown), 2 öre 1938, 1952 (LC), 1952 (SC), 10 öre 1947, 50 öre 1941, 2 Kroner, 1907. Olav V, 10 öre 1966, 25 öre, 1968, 50 öre, 1974, 10 Kroner, 1964.
    Estimate: € 25 / 35
  • #350
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #295

    Een lot van 9 lp’s in het overwegend elektronische gènre van de jaren 80 bestaande uit: Front 242, No Comment - Grauzone, Eisbaer (gescheurde hoes) - Pete Shelley, Homosapien - Kraftwerk, Trans Europe Express - Thomas Dolby, Aliens ate my Buick - The Flying Lizards, self titled - Bedtime For Bonzo, The Ultimate Refreshment - AcR, Wild partY en Cocteau Twins, Treasure.

    A lot of 9 LPs predominantly in the electronic genre from the 1980s including: Front 242, No Comment - Grauzone, Eisbaer (torn cover) - Pete Shelley, Homosapien - Kraftwerk, Trans Europe Express - Thomas Dolby, Aliens ate my Buick - The Flying Lizards, self-titled - Bedtime For Bonzo, The Ultimate Refreshment - AcR, Wild partY and Cocteau Twins, Treasure.
    Estimate: € 60 / 80
  • #454

    Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.

    Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.
    Dim. 53 x 10 cm 1/6
    Estimate: € 150 / 200
  • #46

    Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.

    An antique oak ladder with 9 steps.
    Dim. h 232 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #655

    Een lot van 35 Nederlandse munten. 4 duiten (1752, 1783, 1785, 1797), Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, kwartjes, dubbleltjes... Rijksdaalders (Ag) en guldens (Ag en Ni).

    A lot of 35 Dutch coins. 4 duit coins (1752, 1783, 1785, 1797), featuring Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, quarters, doublets... Rijksdaalders (Ag) and guilders (Ag and Ni).
    Estimate: € 55 / 70
  • #240

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.
    Dim. 4,54 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #187

    Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.

    A set of 3 vintage patinated metal wall lamps in the shape of 3 lilies with 2 light points.
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #611

    Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

    A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #68
    Sitzendorf

    Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.

    A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00