#659Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.
A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#662Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#450Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#341Een aardewerken beeld van een herdershond. Gemerkt St. Clement France. 862 1.
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#258Een lot van 9 porseleinen sierborden, blauw-wit met varia floraal decor. 18e-19e eeuw.
A lot of 9 porcelain decorative plates, blue and white with various floral decoration. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150