#419Walter Swennen
“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#170
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#600
Een gouden munt Zuid-Afrika 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7,99 g.
A gold coin South Africa 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#447
Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900
“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#586
Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#602Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.
#430
Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#407
Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#498
#154Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.
"Bords de l’Escaut" is a painting, oil on panel in a gilded frame, signed and dated 1944 in the lower right corner, with the title on the back.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 350