#257“De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.
"The young smoker." Bronze sculpture on marble base.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#430Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#690Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#353Een vintage tafellampje bestaande uit 2 grote schelpen, circa 1950.
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#624“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
#190Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.
A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#237B.F.K.Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220