#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#487Een Chinees houten zwart gelakt salontafeltje met parelmoer inlegwerk en florale toetsen. Bovenop een glazen tafelblad waaronder een stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese wooden black lacquered coffee table with mother-of-pearl inlay and floral accents. On top, a glass tabletop beneath which lies a still life of pietradura on panel with jade and soapstone.No longer availableDim. 46 x 107 x 56 cmEstimate: € 150 / 250 -
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#324Een lot van 3 boxen jazz lp’s bestaande uit: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. De rug hersteld met kleefband.-Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 lp’s.-Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nrs SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870 en 3911.
A lot of 3 boxes of jazz LPs including: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. Spine repaired with tape.-Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 LPs.-Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nos SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870, and 3911.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#601Een Zuid-Amerikaans aardewerken waterkruik.
A South American earthenware water jug.No longer availableDim. 21 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156String Bokhyllan - the Ladder schelf“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.No longer availableDim. 42 x 78 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200