#52Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#18Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 650 / 750 -
#84“Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.
"Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.No longer availableDim. 118 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300