#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#546Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#590Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1/2 Sovereign 1925. Au 916,7/1000 3,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1/2 Sovereign 1925. Au 916.7/1000 3.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#93Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.
A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.No longer availableDim. h 5.5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,01 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.01 ct. GVS2 and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#73Een eikenhouten sculptuur van Maria Magdalena, hand ontbreekt. 18e eeuw.
An oak sculpture of Mary Magdalene, missing a hand. 18th century.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.
A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.No longer availableDim. 73 x 61 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#545Twee penningen ter gelegenheid van de Tentoonstelling “Het Dier op Munten en Medailles” te Brussel en te Antwerpen in 1973. Naar een munt van de Nerviërs uit de eerste eeuw AD. De éne Au 750/1000 (18 kt) 10 g, de andere Ag 950/1000 7,2 g.
Two commemorative medals from the Exhibition "Animals on Coins and Medals" in Brussels and Antwerp in 1973. Based on a coin from the Nervii tribe from the 1st century AD. One is made of Au 750/1000 (18 kt) 10 g, the other of Ag 950/1000 7.2 g.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150