#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#597Een deels houtgesculpteerde armstoel met gobelin zit en rug waarop een middeleeuws tafereel met o.a. mythologische dieren in het decor.
A partially wooden carved armchair with tapestry seat and back depicting a medieval scene with mythological animals in the decor.No longer availableDim. 121 x 66 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een gouden munt uit Frankrijk. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6,45 g.
A gold coin from France. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6.45 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#669Een houten commode met 3 laden.
#423Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943
#277EichholtzEen zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.
#382Albert De Deken“Terraske”. Een schilderij, aquerel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Terrace". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1974, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1974, Au 916.7/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#94“Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120