#281
Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#352
Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#70
Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Primitivo Lodi Harney Lane Winery, Lodi Ca M.O.
aantal: 1 bt
Private Reserve Cabernet Sauvignon Napa Valley Berringer Vineyards, Santa Helena Ca M.O. 1992 aantal: 1 bt
Terra d’Oro Sangiovese Amador County Montevina Winery, Plymouth Ca M.O. 2003 aantal: 1 bt
Ponzo Vineyard Zinfandel Russian River Valley Nickel & Nickel Winery, Oakville Ca M.O. 2005 aantal: 1 bt
Los Osos Merlot Paso Robles J. Lohr Estate, San Jose Ca M.O. 2005 (..)
No longer available -
#278
Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#22
Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Trébiac A.C. Graves
M.C. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Blanc de Sauvignon du Ch. du Cros A.C. Bordeaux
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Ch. du Mayne A.C. Barsac Daniel Sanders, Barsac
1962 aantal: 1 bt
Terre Blanche A.C. Côtes de Provence Ch. Viraval, Correns
2010 aantal: 1 bt
Vino Bianco Secco Toscano
I Mandorli, San Giignano
1975 aantal: 1 bt
Pinot Grigio D.O.C. Trentino Mezzac(..)
No longer available -
#326
Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#358
Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#366
Ch. Goubeau A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2D 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#187
Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#98
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#167
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#324
Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt