#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#119
Lot rode bourgogne
aantal: 13 bt Bourgogne Cuvée du Pinson A.C. Dom. Ponsot, Morey-St-Denis M.D. 2001 aantal: 9 bt Maranges 1e Cru La Fussière A.C. Michel Collin-Deléger & Fils, Chassagne M.O. 1998 aantal: 4 bt
No longer available -
#91
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Lalande-Labatut A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Tour de Bigorre A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Cotte des Rambaux Cuvée Petit Martinot A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Roux de Beaucés A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Potiron A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Costis A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. Vermont A.C. Bordeaux
M.C. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#172
Ch. Corton Grancey A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 5 bt 6 à 8 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#82
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt Ch. Les Polyanthas A.C. St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N. 1970 aantal: 1 bt Ch. Roches de Guitard A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 4 bt Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 3 bt
No longer available -
#195
Bonnes-Mares A.C. Grand cru Dom. Pierre Naigeon, Gevrey M.D. 1972 aantal: 1 bt
No longer available -
#470
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#28
Lot rode wijn
aantal: 8 bt Ch. de Môle A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 3 bt Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1985 aantal: 2 bt Ch. Lilian Ladouys A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur M.C. 2007 aantal: 1 bt Barolo D.O.C.G. Giacosa Leone & Figli, Neive M.O. 2006 aantal: 1 bt Le Petit Riche Sang Royal D.O. Alicante Beauchateau Réserve Numérotée M.O. 2006 aantal: 1 bt
No longer available -
#353
Chardonnay V.d.P. d’Oc - vieilli en fûts de chêne La Bourse du Vin M.O. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#95
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. du Val d’Or A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2002 aantal: 2 bt Ch. des Capucines A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2003 aantal: 4 bt Ch. Saint Poly A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 3 bt Ch. La Croix de Chenevelle A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#107
Lot bordeaux
aantal: 13 bt Comte Piot A.C. Bordeaux (blanc)
M.O. 1997 aantal: 1 bt Ch. Lauduc A.C. Bordeaux
M.O. 1999 aantal: 1 bt Ch. Comte Ségur A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Bordeaux A.C.
M.O. 2002 aantal: 1 bt Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.O. 1990 aantal: 1 bt Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.O. 1992 aantal: 1 bt Marquis des Bois A.C. Bordeaux
M.O. 1995 aantal: 1 bt Ch. Rocher Bellevue A.C. Côtes de Castillon
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. (..)