#88
Ch. de Ricaud A.C. Loupiac
M.C. 1927 aantal: 1 Bt. ms, schade aan etiket
No longer available -
#36
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Fleur-Cardinale A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 2 Bt. Ch. Moulin à Vent A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. Barrail des Prêtres A.C. Bordeaux
M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Le Merle A.C. Graves
M.O. 1983 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#282
Morey-Saint-Denis A.C. Alain Holland, Beaune M.P. 1994 aantal: 12 Bt. enkele vlekken
No longer available -
#351
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#139
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#262
Ch. Beau-Site A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Mag. 1 gevlekt etiket
No longer available -
#257
Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 12 Bt. enkele gevlekte etiketten
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#171
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts à ms, enkele capsules gevlekt
No longer available -
#100
Ch. Dillon A.C. Haut-Médoc
M.B. 1959 aantal: 6 bt bn à ms, etiketten vuil en/of beschadigd. 2 et. manco
No longer available -
#163
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1976 aantal: 12 Bt. ts à bn, vlekken, 1 gescheurd etiket