Other lots by Matisse
Similar lots by type
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
Other lots in this auction
-
#171
Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century. -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#110
Een 14 kt witgouden en zilveren ring bezet 3 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
A 14 kt white gold and silver ring set with 3 brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.Place a bid ›Dim. 3,25 g -
#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated. -
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300 -
#16Studio Ethnicraft
Een zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
A black lacquered metal coat rack in the style of Thonet. -
#673Liebig Chromos
Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#321
Vijf stuks verzilverd metaal. Een sauskom, een gehamerd broodmandje, een ronde schaal van bij Tilquin, een melkpotje in Engelse stijl een kleine ronde bonbonnière met hengsel en glazen interieur.
Five pieces of silver-plated metal. A sauce boat, a hammered bread basket, a round dish from Tilquin, a milk jug in English style, a small round bonbonnière with handle and glass interior. -
#622Steenstra
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#691
Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
A vintage table lamp in brass with original shade.