Similar lots by type
-
#489Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#382“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#642“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90 / 120 -
#314Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#669Pol MaraPeriod: 1920-1998“Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.
Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140 / 180 -
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#178Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#379“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#395Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#369Felicien Rops“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234Armand ApolPeriod: 1879 - 1950“Verger sous la neige”. Een kleurengravure naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Verger sous la neige. Une gravure en couleurs d'après une œuvre de Valerius de Saedeleer. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51,5 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#323“Valkenier”. Een beeld van zamak.
Fauconnier. Une statue de zamak.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#590Goebel, GermanyDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600Goebel, Germany“Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 14 & 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192Jan Poot“Wandelaar in het bos bij een meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en forêt près d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#359Ferdinand GielePeriod: 1867 - 1929Vijf etsen, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Oxford Magdalen College Cloisters”. 8/50. (29,5 x 17,5 cm)- “Oxford, New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Interieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)
Cinq eaux-fortes, toutes signées à l'extérieur de la plaque : - Oxford Magdalen College Cloisters. 8/50. (29,5 x 17,5 cm) - Oxford New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Intérieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#266Een gebeeldhouwde piëdestal in Bretoense stijl.
Un socle sculpté de style breton.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 35 / 45 -
#84E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Royal BochEen paar wit aardewerken schalen op voet. Design van Ernest D’Hossche. Gemerkt.
Une paire de bols en faïence blanche sur pied. Design par Ernest D'Hossche. Signé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120 / 180 -
#28D.R.G.M KroneEen Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60 / 100

