Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ghost”, een abstract beeld van gebakken klei, gemonogrammeerd RV ‘99.
“Ghost”, een abstract beeld van gebakken klei, gemonogrammeerd RV ‘99.

“Ghost”, een abstract beeld van gebakken klei, gemonogrammeerd RV ‘99.

"Ghost", an abstract sculpture made of baked clay, monogrammed RV '99.
Dim. h 24 cm
SKU: 3009250302.
Category: Beeld.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #325

    Een tribaal Afrikaans fetishbeeld.

    A tribal African fetish statue.
    No longer available
    Dim. Hoogte 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een lot van twee kleine hoofdjes, Chinees en Thais. Van geglazuurd aardewerk en gepatineerd brons.

    A lot of two small heads, Chinese and Thai. Made of glazed earthenware and patinated bronze.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5 & 6 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #531

    Twee Afrikaans tribale fetischbeelden.

    A set of two African tribal fetish statues.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450

Other lots in this auction

  • #568

    Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.

    A crystal coupe with a silver-plated metal rim.
    No longer available
    Dim. h 14 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Twee hoornen bestaande uit een antieke (kruit?)-hoorn met initialen en metalen deksel en een toeter met bronzen plaatje met opschrift AOF.

    A lot of 2 horns, including an antique horn with initials and metal lid, and a trumpet with a bronze plate inscribed AOF.
    No longer available
    Dim. l 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85

    Een massief houten 19e eeuws Engels bijzettafeltje met inlegwerk in muzikaal thema.

    A solid wood 19th century English side table with musical themed inlay work.
    No longer available
    Dim. 71 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #378

    Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.

    A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #350
    Marc Plettinck

    ‘Hooimijten en trekpaard’. Olieverf op doek. Een impressionistisch werk, getekend; M. Plettinck.

    'Haystacks and draft horse', oil on canvas. An impressionistic piece, signed; M. Plettinck.
    No longer available
    Dim. 40/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    “Lanterna magica”, een 19e eeuwse projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh?

    "Lantern magica", a 19th-century projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 x 31 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #288
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253
    Uderzo en Goscinny

    - Astérix et Cleopatre. Ed. Dargaud 1966 (C° Dargaud 1965, DL 3° 1965). Zeer goede staat - Le Combat des Chefs. Ed. du Lombard, Bruxelles 1966 (C° Dargaud 1966, DL 1° 1966). Goede staat (drietal cm schade onderaan de rug). - Astérix chez les Bretons. Ed. Dargaud 1966 (C° Dargaud 1965). Zeer goede staat. Witte paginanummers in blauwe cirkel. Dépôt légal 3°/1966. N° 9368. - Astérix Légionaire. Ed. du Lombard 1967 (C° Dargaud 1967, DL 3° 1967). Zeer goede staat, naam in inkt op voorpagina. - Le Bo(..)

    - Astérix and Cleopatra. Ed. Dargaud 1966. Very good condition. - The Battle of the Chiefs. Ed. du Lombard, Brussels 1966. Good condition (minor damage at the bottom of the spine). - Astérix in Britain. Ed. Dargaud 1966. Very good condition. White page numbers in blue circle. Legal deposit 3rd/1966. No. 9368. - Astérix the Legionary. Ed. du Lombard 1967. Very good condition, name in ink on front cover. - The Averne Shield. Ed. du Lombard 1968. Good condition (binding starting to come loose).
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #255

    Een antiek popje, porseleinen gezicht met 3 gezichten en toegevoegd een porseleinen poppenhoofd, made in Germany.

    An antique doll, with a porcelain face featuring 3 expressions, accompanied by an additional porcelain doll head, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #593

    Een lot van 3 oud koperen gebruiksvoorwerpen bestaande uit een kolenkit en 2 koffiekannen.

    A lot of 3 old copper utensils consisting of a coal scuttle and 2 coffee pots.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #386

    Een 19e eeuws wijntafeltje met lade, centrale poot en lederen blad.

    A 19th-century wine table with drawer, central pedestal, and leather top.
    No longer available
    Dim. h 78 x Ø 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179

    Een 16e eeuwse notariële voldoening op perkament. Met resten van een bisschoppelijke zegel.

    A 16th-century notarial satisfaction on parchment. With remnants of an episcopal seal.
    No longer available
    Dim. 10/34 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More