“Giant Snifters”, een lot van 6 kristallen degustatieglazen ontworpen door Frantisek Chocholaty in 1957 voor de 100ste verjaardag van Moser. Model MEDIUM.
Moser

"Giant Snifters", a lot of 6 crystal tasting glasses designed by Frantisek Chocholaty in 1957 for Moser's 100th anniversary. Model MEDIUM.
Dim. h 27.5 cm
SKU: 1712240117.
Category: Kristal.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 200 / 300

  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.

    A large 'Marie-Therese' chandelier of crystal with 10 arms, 15 lights.
    Dim. h 95 x Ø 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.

    A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.
    Dim. h 30 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8
    Val Saint Lambert

    Two Val Saint Lambert vases, one pink in the mass colored and the other colorless. The colorless one has minimal damage.
    Dim. h 18 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #404
    Willy Lambillotte

    Een schets van “Arme Lambil” met opdracht “bien amicalement”.

    A sketch of "Poor Lambil" with dedication "bien amicalement".
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #119

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #589

    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #637
    Con-Cor Minitrains

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Various models in original packaging.
    Dim. 20 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #156

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00