“Giant Snifters”, een lot van 6 kristallen degustatieglazen ontworpen door Frantisek Chocholaty in 1957 voor de 100ste verjaardag van Moser. Model MEDIUM.
Moser

"Giant Snifters", a lot of 6 crystal tasting glasses designed by Frantisek Chocholaty in 1957 for Moser's 100th anniversary. Model MEDIUM.
Dim. h 27.5 cm
SKU: 2502250508.
Category: Kristal.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 180 / 220

  • #91
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, kleurloos met groene details, gemerkt Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless with green details, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 25 x Ø 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #328
    Kosta Boda - Flygsfors

    Een lot van 5 stuks glaswerk en kristal bestaande uit 2 kristallen asbakken en 3 schaaltjes waaronder Kosta Boda en Flygsfors.

    A lot of 5 pieces of glassware and crystal including 2 crystal ashtrays and 3 bowls, including Kosta Boda and Flygsfors.
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201
    Elldee

    Een schenkkan in kristal en verzilverd metaal gemerkt HKE Elldee.

    A jug in crystal and silver-plated metal marked HKE Elldee.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #333
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 art deco Coupes model 'Noémie'' vervaardigd door Val Saint Lambert, ontworpen door Charles Graffart & Rene Delvenne.

    A set of 2 art deco coupes model 'Noémie' manufactured by Val Saint Lambert, designed by Charles Graffart & Rene Delvenne.
    Dim. h 13 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #337
    Daum, France

    Een langwerpige sierschaal in kleurloos kristal, gemerkt Daum France.

    An elongated decorative bowl in colorless crystal, marked Daum France.
    Dim. 17 x 61 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.

    A large vase in cut crystal. Colorless.
    Dim. h 26 x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #198
    Val Saint Lambert

    Een vintage schaal in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Val Saint Lambert’.

    A vintage crystal bowl, green colored, marked with label 'Val Saint Lambert'.
    Dim. 28 x 40 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 6 bijbehorende glazen in kristal, bordeauxrood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    A decanter with 6 matching glasses in crystal, burgundy colored throughout the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #183

    Boheemse kristallen vaas, rozerood. Bolvormig.

    Bohemian crystal vase, pink-red. Spherical.
    Dim. hoogte 21, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #304

    Een polychroom aardewerken beeldje in Mayaans precolumbiaanse stijl. Hoofdje is gelijmd.

    A polychrome earthenware figure in Maya pre-Columbian style. Head is glued.
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een rijkelijk gedecoreerde armstoel uit het Midden Oosten, gesculpteerd hout met parelmoer inleg.

    A richly decorated armchair from the Middle East, carved wood with mother-of-pearl inlay.
    Dim. 106 x 60 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #273

    Een 19e eeuwse koperen waterpas in zijn originele houten kistje. Toegevoegd een antieke barometer in lederen doosje, Baromètre Anéroïde.

    A 19th-century brass level in its original wooden case. Added an antique barometer in a leather case, Baromètre Anéroïde.
    Dim. l 19.5 cm + Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171
    Leopold Van Esbroeck

    Houten sculptuur van een jonge dame door Leopold van Esbroeck. Winnaar van de prijs van Rome, ereprofessor aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen

    Wooden sculpture of a young lady by Leopold van Esbroeck. Winner of the Prix de Rome, honorary professor at the Royal Academy of Fine Arts in Antwerp.
    Dim. hoogte 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.

    Two dishes of Imari porcelain. 19th century.
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #423
    OM-10 Olympus

    Een analoog fototoestel, Olympus OM-2n met 2 lenzen, Olympus 1:3.5/f=28mm en Vivitar 70-150mm 1:3.8 + motordrive en convertor.

    An analog camera, Olympus OM-2n with 2 lenses, Olympus 1:3.5/f=28mm and Vivitar 70-150mm 1:3.8 + motor drive and converter.
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een paar elegante Chinese porseleinen vazen, monochroom oranje gekleurd. Onderaan gemerkt. Eén oorring hersteld.

    A pair of elegant Chinese porcelain vases, monochrome orange in color. Marked at the base. One earring restored.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    “The oneholer”, een decoratief werk gerelateerd aan de golfsport met opschrift ‘Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Gemonogrammeerd GC 18.

    "The oneholer" is a decorative piece related to the sport of golf with the inscription 'Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Monogrammed GC 18.
    Dim. 84 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een antieke gesculpteerde eikenhouten armstoel met biezen zit. Nederlands werk.

    An antique carved oak armchair with rush seat. Dutch work.
    Dim. 90 x 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.

    A rocking chair, bentwood with cane, in the style of Thonet.
    Dim. 102 x 50 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195

    Een staande klok in massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten.

    A standing clock in solid oak cabinet with sculpted ornaments.
    Dim. H 254, B 76, D 36 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00