#503MuranoEen grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.
#321Een klein sang de boeuf inktpotje. Gemerkt onderaan.
#118Geëmailleerd kinderbad op voet. Lampart Hongarije. Ideaal als plantenbak of terrasdecoratie.
Enameled child's bath on a stand. Lampart Hungary. Ideal as a planter or terrace decoration.No longer availableDim. H 81 B 100 D 47Estimate: € 80 / 120 -
#434Jean-Marie Monsengwo(Moke-Fils)Period: 1968 - ....“Complexe commercial Moke”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Moke-Fils en genummerd 013.
"Commercial Complex Moke", a painting, oil on canvas, signed 'Moke-Fils' and numbered 013.No longer availableDim. 90 x 74 cmEstimate: € 180 / 240 -
#102Tien affiches van Galerij De Zwarte Panter te Antwerpen. Voor “La Tapisserie (1972), André , Jan Burssens, Borniatowski, Desy, Goemaere, Szukalski (1973), Pieter Celie, Wilfredo Lam, Jan Cox (buiten de plaat gesigneerd en gedateerd) (1974).
Ten posters from Gallery De Zwarte Panter in Antwerp. Featuring “La Tapisserie (1972), André, Jan Burssens, Borniatowski, Desy, Goemaere, Szukalski (1973), Pieter Celie, Wilfredo Lam, Jan Cox (signed and dated outside the image) (1974).No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 180 / 220