Gietijzeren vlaggenstokhouder. Met het wapenschild van het Koninkrijk der Nederlanden. Toegevoegd een Nederlandse vlag.

Cast iron flagpole holder. Featuring the coat of arms of the Kingdom of the Netherlands. Includes a Dutch flag.
Dim. H 23, B 17 cm
SKU: 3009250583.
Categories: ijzer, varia.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 30 / 50

  • #195

    Een set van twee schelpen gemonteerd op gedraaide houten voetjes.

    A set of two shells mounted on turned wooden feet.
    Dim. Hoogte 21 & 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #383

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589

    Een lot van twee Afrikaanse maskers.

    A lot of two African masks.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #528
    Val Saint-Lambert.

    Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.

    A vase made of green and colorless crystal, Val Saint Lambert. Not signed.
    Dim. Hoogte 23,
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een set van 7 kristallen glazen van geslepen Boheems kristal, roze in de massa gekleurd enzZes gekleurde borrelglaasjes van geslepen Boheems kristal.

    A set of 7 cut Bohemian crystal glasses, pink in color, and Six colored cut Bohemian crystal shot glasses.
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een verzilverd Wiskemann bestek in casette van de ‘Fleury’ reeks. 12 tafelvorken en lepels. Van de overige stukken telkens 6 plus . Toegevoegd twee taartscheppen.

    A silver-plated Wiskemann cutlery set in a 'Fleury' series case. 12 table forks and spoons. 6 of each additional piece. Two cake servers included.
    Dim. H 17, B 54, D 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    A pair of bronze girandoles with crystal pendeloques.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #591
    Paradiso

    Een vintage expressomachine, model; PARADISO. In werkende staat.

    A vintage espresso machine, model: PARADISO. In working condition.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een lot van vijf verzilverde koffie-, thee-en chocoladekannen.

    A lot of five silver-plated coffee, tea, and chocolate pots.
    Dim. Hoogte 13-26 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #173
    Märklin
    Period: 1935

    Een Märklin 1101/07R opwindbare modelauto. Het model is gebaseerd op de Mercedes Benz SSK Racer. Werkend! Spatborden manco en niet originele sleutel.

    A Märklin 1101/07R wind-up model car. Based on the Mercedes Benz SSK Racer. In working condition! Missing fenders and non-original key.
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #554

    Een koperen wandfontein met kraantje en reservoir, op eikenhouten plaat.

    A copper wall fountain with tap and reservoir, on oak board.
    Dim. Hoogte 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Een oude gietijzeren boekenpers.

    An old cast iron book press.
    Dim. H 32, B 43, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een messing paraplustandaard met elementen verwijzend naar de jacht.

    A brass umbrella stand with elements referring to the hunt.
    Dim. hoogte 55cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een 16e eeuwse notariële voldoening op perkament. Met resten van een bisschoppelijke zegel.

    A 16th-century notarial satisfaction on parchment. With remnants of an episcopal seal.
    Dim. 10/34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275

    Een lijst met portretten in relief. Naar de oudheid.

    A frame with raised portrait heads. Inspired by antiquity.
    Dim. 33/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #558

    Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.

    A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom.
    Dim. Ø 23, 31 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #278

    Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.

    A chalice-shaped vase of colorless cut crystal, with a gold-colored metal rim. Not marked.
    Dim. Hoogte 24, Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    Sadeleer

    “Witte huizen bij het water”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "White houses by the water". Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 31 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #271
    Val Saint Lambert.

    Een lot van twee organisch gevormde voorwerpen van VSL kristal. Een lage roze schaal en een groene vaas.

    A lot of two organically shaped objects made of VSL crystal. Includes a low pink bowl and a green vase.
    Dim. Hoogte 5-16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Ludwig Mies Van Der Rohe Knoll Studio

    Een paar Brno Flat Bar Arm stoelen door Mies Van Der Rohe voor Knoll Studio, en het Tugendhat huis in Brno Tsjechië .

    A pair Brno Flat Bar Armchairs by Mies Van Der Rohe for Knoll Studio, and the Tugendhat House in Brno, Czech Republic.
    Dim. H:82 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #223

    Een zwart handtasje met zilveren beugels. Met schade aan het textiel.

    A black handbag with silver clasps. Damage to the textile.
    Dim. H 34, B 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123
    Rafaël Verjans
    Period: °1935

    “Moeder met kind”, een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd en genummerd 1/9.

    "Mother with child", a bronze sculpture on a black marble base, signed and numbered 1/9.
    Dim. h33.5cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Twee antieke gravures: ‘Castellum de Schilde en ‘Castellum de Wyneghem’, door J. Lenoy, 1725.

    Two antique engravings: 'Castellum de Schilde' and 'Castellum de Wyneghem', by J. Lenoy, 1725.
    Dim. 11 x 20 cm (x2)
    Estimate: € 30 / 50
  • #634
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #8

    Een zilveren pillendoosje met een gedreven decor van rozen. Gemerkt; 800. Met een nettogewicht van 55 gram.

    A silver pillbox with a rose decoration. Marked; 800. With a net weight of 55 grams.
    Dim. Hoogte 2.5, Ø 5.2 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304

    “Pooh Bear”, een massief houten beeld van de Disney held met honingpot, niet gemerkt.

    "Pooh Bear," a solid wooden sculpture of the Disney character with a honey pot, unmarked.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355
    Oscar Glas

    ‘Indiaan te paard’. Olieverf op paneel. Getekend O. Glas.

    'Indian on Horseback', oil on panel. Signed; O. Glas.
    Dim. 61/44 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #475

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 175/275 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00