#447
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#209
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 1 bt gescheurd etiket, capsule beschadigd en vastgelijmd
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#369
Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 5 bt
No longer available -
#80
Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt Ch. Macquin-St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.B. 1989 aantal: 1 bt Ch. Tour du Pas St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 6 bt
No longer available -
#330
Pouilly-Fumé A.C.
Dom. du Petit Boisgibault, Pouilly M.D. O.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#456
M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#244
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#25
Lot rosé
aantal: 8 bt Rosé Cuvée Chevalier Vin de table de France Jean Chermette M.O.
aantal: 1 bt Rosé Vin de table de France Remy-Pannier M.B.
aantal: 3 bt Rosé Sec La Fauvette A.C. Costières de Nîmes CDR, Trazegnies M.B. 1995 aantal: 1 bt Cabernet d’Anjou A.C. Les Caves de la Loire M.P. 1979 aantal: 3 bt
No longer available -
#307
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 9 bt
No longer available -
#140
Lot wijn
aantal: 12 bt Ch. Fauchey A.C. 1e Côtes de Bordeaux
aantal: 1 bt Dom. La Croix Belle Grenache V.d.P. des Côtes de Thongue Jacques et Françoise Boyer, Puissaliçon M.D. 1995 aantal: 1 bt Ch. Cabannieux A.C. Graves Supérieures
M.C. 1974 aantal: 2 bt Ch. La Baronne Vieilles Vignes A.C. Corbières Suzette & André Ligneres, Fontcouverte M.C. 1992 aantal: 1 bt Vouvray A.C. Albert Besombes, St-Hilaire-St-Florent
1976 aantal: 1 bt Niersteiner Klostergarten Silvane(..)
No longer available -
#251
Vintage Port
Real Companhia Vinicola do Norte de Portugal S.A., Vila Nova de Gaia M.O. 1984 aantal: 1 bt