‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.
Corrado Vigni

‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.

'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.
Dim. Hoogte 53 cm
SKU: 1612250113.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 300 / 500

  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #111

    Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.

    A lot of two bronze horses, not signed.
    Dim. 45 x 55 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een porseleinen schaal met een bloemenmand in het decor en een bronzen voetstuk.

    A porcelain bowl with a flower basket decoration and a bronze base.
    Dim. 15 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103
    Wilhelmsfeld

    Een vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.

    An early 20th-century glazed ceramic sculpture of two resting lionesses, marked Wilhelmsfeld.
    Dim. 13 x 39 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #121
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68

    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een commode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV stijl, kleine schade.

    A chest of drawers in Louis XV style with a marble top and bronze fittings, minor damage.
    Dim. 91 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600

  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #7
    Period: 1910 - 2006

    Een klein messingen kompas. Made by Splencer & Co. London.

    A small brass compass. Made by Splencer & Co. London.
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    Een ingekaderd handgemaakt zijden tapijtje met de voorstelling van het Laatste Avondmaal. Met certificaat.

    A framed handmade silk carpet depicting the Last Supper. Comes with a certificate.
    Dim. 59 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #211

    Een klassieke kapstok, onyx en messing.

    A classic coat rack, onyx and brass.
    Dim. h 171 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289

    Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.

    A large candelabra for 7 candles in silver-plated metal.
    Dim. h 90 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Guy Donnée

    “Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.

    "Portrait of a learned man", a painting, oil on canvas, signed Donnée.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #5

    Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

    A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
    Dim. Ø 7 cm 30 gr.
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #253

    Een tafellamp in de vorm van een naakte vrouw met een waaier. Van koper en glas in lood, stijl art-deco.

    A table lamp in the shape of a naked woman with a fan. Made of copper and stained glass, art-deco style.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #80

    Een rode koortketting met hanger van 18 kt roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A red cord necklace with a pendant of 18 kt rose gold set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    Dim. hanger: 6,29 g
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00