Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2508150717.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 25 / 35
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #266

    Een hoge grenenhouten hoekkast met vier deuren in transitionstijl.

    Meuble de coin en sapin ouvrant à quatre portes. Style transition.
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #6

    Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.

    Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #498

    Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #323

    “Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.

    Nu debout en plâtre. Porte une signature.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #211
    X. Raphanel

    “Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697

    “Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

    “Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 230
  • #347

    Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.

    Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.
    Dim. H. 115. B. 148 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Eikenhouten koffer met een sober versierd middenpaneel vooraan. Begin XIXde eeuw.

    Coffre en chêne sobrement cannelé dans le panneau central. Début du XIXe siècle.
    Dim. H. 70. B. 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #543

    Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #423

    Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.

    Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.
    Estimate: € 20 / 25
  • #427

    “Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.

    “Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Een hert van deels goudgepatineerd metaal.

    Cerf en métal partiellement doré.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #617

    Een mannenhoofd van brons. NIgeria.

    Tête d’homme en bronze. Nigeria.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.

    “Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #586

    Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.

    Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.
    Estimate: € 200 / 300
  • #157

    “Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.

    “Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #439

    Reproductie naar Labisse.

    Reproduction d’après Labisse.
    Dim. 48 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #50

    Een 14 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 14 ct.
    Dim. 11,14 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #490

    Drie olifantjes, een ree en een everzwijn van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Kleine manco’s.

    Trois petits éléphants, une biche et un sanglier en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petits manquants.
    Estimate: € 50 / 80
  • #174
    Céline Genyn

    “Stilleven met bloemen en aardbeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et fraises”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #154
    Charles Gouweloos
    Period: 1867 - 1946

    “Plattelandskerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #39
    Van Giel

    “Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ketting met bolletjes.

    Chaîne en or jaune 18 ct aux petites boules.
    Dim. 2,39 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.

    Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een retro bureaustoel bekleed met bruin leder.

    Chaise de bureau rétro recouverte de cuir brun.
    Estimate: € 360 / 400
  • #271

    Een bronzen gezicht van een jonge vrouw. Op houten sokkel. Niet gesigneerd.

    Visage de jeune femme en bronze sur socle en bois. Sans signature, mais dans le style de ou par Jef Lambeaux.
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden hartvormige hanger en een kruisje.

    Pendentif en or jaune 18 ct en forme de coeur. Et une croix.
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More