#159
A large antique wooden mirror. Decorated with sculpted angels and a flute player at the top.No longer availableDim. 160 x 117 cmEstimate: € 250/350 -
#259Laurent Moonens
#541
Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
#359Flavio Poli
Een vintage vaas uit de Sommerso reeks van Murano ontworpen door Flavio Poli.
#559
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#334
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#673
Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.
#92
#474
“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#592Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56437. Met certificaat.
#224Hutschenreuther Selb
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
#207
Een Tiffany tafellamp met parelrand op een koperen voet.
A Tiffany table lamp with a pearl rim on a copper base.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50/70