#246Handgeknoopte Perzisch Hamadan tapijt.
#342Een antiek gepolychromeerd houten Wajangpop.
An antique polychrome wooden Wayang puppet.No longer availableDim. 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout.No longer availableDim. h. 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#364Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.
#289War MackenPeriod: 1883-1970“Winterzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd War Macken.
"Winter View," a painting, oil on canvas, signed War Macken.No longer availableDim. 50 x 62.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#132“Bloemenstilleven met libel”, een schilderij, olieverf op doek. Draagt achteraan een label met toeschrijving aan Juan De Arellano (Antonio Arellano, 1614-1676). Stempel in het kader: L.G. Gerardis. Met verfschade.
#28Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.
#156Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.
#593Een Chinees porseleinen lampenvoet met floraal decor.
#408Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.
A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60