#155Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#296Een decoratieve mandoline, barstjes aan de rand van het klankgat. Versierd met ingelegde bloemen.
#269Een massief houten barkruk.
#207Een lot van twee paar stormlichten. Waarvan Eén paar gemerkt Rasteli. De andere van Henry Dean (Tournon XXS mokka).
#224Azouz Kharraz, TunesieEen blauwe aardewerken vaas, met geometrische patronen. Tunesie.
A blue pottery vase, with geometric patterns. Tunisia.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 40 -
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#85Een set van drie aardewerken ‘Decor Moustiers’ borden, waarvan één paar.
#189Een cilindervormige glaspasta vaas in witte opaline kleur.
A cylindrical glass paste vase in white opaline color.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#78Een lot van twee porseleinen poppen, waarvan één op stoeltje.
#69Een oude vergulde massief houtgesculpteerde muurconsole.
#120Een antieke koperen vaas in geel en rood koper.
#203Een borstbeeld van Pierrot met een roos. Italiaans porselein.
A bust of Pierrot with a rose. Italian porcelain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50