Other lots by Goebel, Germany
-
#42Goebel, Germany
“Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#199Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#185Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#275
Een roodgelakt Chinees houten dienblad met een drakendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 32 x 60 cmEstimate: € 20/25 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#169
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#221Boch Frères, La Louvière
Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/40 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#96
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100/180 -
#89
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 50/80 -
#148Daalderop, Tiel
Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40