Other lots by Goebel, Germany
-
#259Goebel, Germany“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#253Goebel, Germany“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#249Goebel, Germany“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#247Goebel, GermanyEen meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#246Goebel, Germany“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Goebel, Germany“Jachtfazant”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij drie kleine en een grote. Onderaan gemerkt. Eén gelijmd aan de staart.
"Jachtfazant". Quatre figurines en biscuit multicolore, trois petites et une grande. Marquées en bas. Une collée à la queue.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#185Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#37Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#163Emiel LaskarisZittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#123Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#35Lichte, DDREen achthoekige porseleinen jardinière met handgeschilderd rood gemarmerd decor en met leeuwenkoppen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Jardinière octogonale en porcelaine à décor marbré rouge peint à la main et têtes de lions en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#296Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#279Max (?)“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#183Porcellane Principe, Capodimonte“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#3Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
Buste en plâtre patiné noir de Dante Alighieri.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80

