#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#52Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#9Gilde Clowns - Comedy Collection“Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
#66Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 35 cm -
#4Gilde Clowns - Comedy Collection“De geluksbrenger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#14Gilde Clowns - Comedy Collection“Eurobelix”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Bijzondere uitgave, gemerkt onderaan. In originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#30Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#18Gilde Clowns - Comedy Collection“De krantenlezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#41Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#26The Leonardo Collection“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cm