Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1Gilde Clowns - Comedy Collection
“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 cm -
#2Gilde Clowns - Comedy Collection
“De geluksbode”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos. We voegen er een tweede beeldje zonder doosje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cm -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection
“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5,5 & 10 cm -
#56
Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 46 & 56 cm -
#30Nao & Casades
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#64
Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 12 & 13 cm -
#45The Leonardo Collection
“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#44The Leonardo Collection
“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#60
Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 & 28 cm -
#51R R Collection
Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#22Gilde Clowns - Comedy Collection
“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 20,5 cm -
#42The Leonardo Collection
“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm