#221Een spiegel in klassieke kader met vergulde ornamenten, stijl Napoleon III.
#157“De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
"The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.
#123Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.
#252‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.
'Landscape with houses and a haystack', oil on panel. An expressionist piece in the style of Permeke, not signed.No longer availableDim. 53/72 cmEstimate: € 80 / 120