“Golfster” Litho op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 142/250
Pol Mara
Period: 1920-1998

"Golfer" Lithograph on paper. Signed outside of the plate, numbered 142/250.
Dim. 66 x 58 cm
SKU: 1612250207.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #207
Estimate: € 120 / 180

  • #221

    Een spiegel in klassieke kader met vergulde ornamenten, stijl Napoleon III.

    A mirror in a classical frame with gilded ornaments, in the style of Napoleon III.
    Dim. 89/67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    “De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.

    An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #139
    Frida Janssens

    Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.

    Flower vase. Watercolor, signed, Frida Janssens.
    Dim. 59/42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een ketting met een hanger van zilver met een 5 Franc munt van Leopold II en wapenschild. 1870.

    A necklace with a silver pendant featuring a 5 Franc coin of Leopold II and a coat of arms. 1870.
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Suzanne Dufoing
    Period: 1930 - 2017

    “Spelende kinderen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1968.

    "Playing Children," a painting, oil on canvas, signed and dated 1968.
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,33 ct.

    An 18k yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.33 ct.
    Estimate: € 600 / 700
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.

    A cast iron jardinière on a matching pedestal.
    Dim. h 121 x Ø 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #252

    ‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.

    'Landscape with houses and a haystack', oil on panel. An expressionist piece in the style of Permeke, not signed.
    Dim. 53/72 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00