#15CoceramEen merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#231Een houten veldezel.
No longer availableOnline onlyDim. l: 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#92Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#165Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
#202Kaiser“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#38Val Saint LambertEen coupe van blauw glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 34,5 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#198Poterie du vieux MontmartreEen aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15