#150Vic Verleyen“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#252Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#192Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.
#290Een kleurloos kristallen lampenvoet.
No longer availableOnline onlyDim. h:37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#285Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#275Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#246Piet JacobsPeriod: °1934“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.
Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#264ImhofEen messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30