Groot lot bankbiljetten van meerdere landen waaronder; Polen, Argentinië, Zuid-Afrika, Oostenrijk, Rusland, Nederland, Spanje, Frankrijk en anderen.

Large lot of banknotes from multiple countries including Poland, Argentina, South Africa, Austria, Russia, the Netherlands, Spain, France, and others.
SKU: 3009250258.
Category: bankbiljetten wereldwijd.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 80 / 120

  • #525
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks, vier kleuren. Nummers 176 tot en met 293 (189. 195, 205, 208, 215, 231, 271 dubbel). En 8 andere. Redelijke tot goede staat. 132 stuks.

    Suske and Wiske. Red series, four colors. Numbers 176 to 293 (189, 195, 205, 208, 215, 231, 271 double). Plus 8 others. Reasonable to good condition. 132 pieces.
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    ‘Marie-Thérèse, sculpteur au travail et sculpture’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.

    'Marie-Thérèse, sculptor at work and sculpture', a monochrome etching. Signed with stamp outside of the plate; Picasso.
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274

    ‘Landschap met knotwilg’. Krijttekening. Getekend J. Vuylsteke.

    'Landscape with pollard willow', chalk drawing. Signed; J. Vuylsteke.
    Dim. 48/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Oscar Bonnevalle
    Period: 1920 - 1993

    “Dokwerkers”, een tekening, gemengde techniek, gesigneerd Bonnevalle.

    "Dockworkers", a drawing, mixed media, signed by Bonnevalle.
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 195/130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint Lambert

    Twee grote kelken van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van wijnbladeren. Gemerkt met sticker, één kelk is getekend.

    A set of two large chalices made of colorless crystal with an engraved decoration of wine leaves. Marked with a sticker, one chalice is signed.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #354
    Sadeleer

    “Witte huizen bij het water”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "White houses by the water". Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 31 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #384

    ‘Heidezicht’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Heidezicht', oil on canvas. Signed illegibly.
    Dim. 75-90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645
    Val Saint Lambert

    Een lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.

    A lot of 12 small and 10 large cut glasses, made of colorless VSL crystal. Not marked.
    Dim. Hoogte 13.5 en 18 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #502
    Walter Neuhof
    Period: 1904-1982

    “Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Girls portrait." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00