#525Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks, vier kleuren. Nummers 176 tot en met 293 (189. 195, 205, 208, 215, 231, 271 dubbel). En 8 andere. Redelijke tot goede staat. 132 stuks.
Suske and Wiske. Red series, four colors. Numbers 176 to 293 (189, 195, 205, 208, 215, 231, 271 double). Plus 8 others. Reasonable to good condition. 132 pieces.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#274‘Landschap met knotwilg’. Krijttekening. Getekend J. Vuylsteke.
#362Oscar BonnevallePeriod: 1920 - 1993“Dokwerkers”, een tekening, gemengde techniek, gesigneerd Bonnevalle.
#495Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 195/130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.
A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Val Saint LambertTwee grote kelken van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van wijnbladeren. Gemerkt met sticker, één kelk is getekend.
A set of two large chalices made of colorless crystal with an engraved decoration of wine leaves. Marked with a sticker, one chalice is signed.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#354Sadeleer“Witte huizen bij het water”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
"White houses by the water". Lithograph. Signed in the plate.No longer availableDim. 31 x 47 cmEstimate: € 50 / 75 -
#384‘Heidezicht’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
#645Val Saint LambertEen lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.
"Girls portrait." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80