Other lots in this auction
-
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#83Dual
Een reiswekkertje in etui.
Un réveil de voyage dans un étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3
Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.
Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyActive bid: 1200.00 €Dim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#85
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
"Vue de la ville". Huile sur toile. Signé en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 113 cmEstimate: € 150 / 200 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131
Een dwarsfluit in etui.
Une flûte dans un étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#192W. Van Ryswyck
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100