#17Een paar tinnen kandelaars.
#167Een reeks van zeven zilverkleurige kerstballen en twee andere.
#129Een paar verzilverde kandelaartjes. Met bloemvormige voet.
#60Val St-LambertTwee vazen van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. De ene cilindrisch ( H. 22.5 cm), de andere met een golfbeweging op de buik en een verbredende rand (23 cm, met schilfers boven en onderaan).
Two vases made of cut crystal, blue colored throughout. One cylindrical (H. 22.5 cm), the other with a wavy pattern on the body and a widening rim (23 cm, with chips at the top and bottom).No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 22, Ø 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#19Een set van 2 kleine handbeschilderde biscuit vaasjes, beide met haarlijnscheur.
#9Een bronskleurige zamak bloempothouder met een putti als voet. Restauratie aan de bovenrand.
A bronze-colored zamak flower pot holder with a putto as foot. Restoration at the top edge.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108‘Bloemenvaas met witte seringen’. Olieverf op doek, getekend; A. Borgers.
‘Vase of white lilacs’. Oil on canvas, signed; A. Borgers.No longer availableOnline onlyDim. 64/54 cmEstimate: € 30 / 50