Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Groot lot waardepapieren waaronder obligaties en winstaandelen. Voornamelijk van spoor en trammaatschappijen.

Groot lot waardepapieren waaronder obligaties en winstaandelen. Voornamelijk van spoor en trammaatschappijen.

Large lot of securities including bonds and profit sharing certificates. Mainly from railway and tram companies.
SKU: 2904250121.
Categories: curiosa, Papier.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #91
    Wiskemann

    Een lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).

    A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #408

    Set van 4 glazen hoofden voor presentatie of hoofdtelefoon.

    Set of 4 glass heads for display or headphones.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    Een lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    No longer available
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #522
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50

    "Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.

    A set of 3 oak side tables with wickerwork and glass.
    No longer available
    Dim. 52 x 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #509

    Een geslepen spiegel in houten kader.

    A cut-glass mirror in a wooden frame.
    No longer available
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #3

    “Murex Ramosus”, een grote decoratieve zeeschelp.

    "Murex Ramosus", a large decorative sea shell.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #504
    Jozef (Jef) Gastmans (Antoon)

    “Waterdraagster”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Antoon en gedateerd 1963.

    "Water carrier", mixed media on paper, signed Antoon and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    No longer available
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Ed. Valk
    Period: 1974

    ‘Liggend naakt’, pentekening in Chinese inkt. Getekend linksonder; Valk, juli ‘74.

    ‘Reclining nude’, pen drawing in Chinese ink. Signed lower left; Valk, July ‘74.
    No longer available
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Klassieke legkast in Edwardiaanse stijl, 2 deuren met drie open laden binnenin en 3 laden in de onderkast. 1 lade binnen is manco.

    Classic linen press in Edwardian style, 2 doors with three open drawers inside and 3 drawers in the base. 1 drawer inside is missing.
    No longer available
    Dim. H 208, B 130, D 57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met vier diamanten in markies geslepen van +- 0,40 ct. en één diamant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with four marquise-cut diamonds of approximately 0.40 ct. each, and one diamond of approximately 0.50 ct., and round brilliants with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #539
    Leo Spanoghe
    Period: 1874 - 1955

    “Hooimijt”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Leo Spanoghe.

    "Haystack", a painting, oil on board, signed by Leo Spanoghe.
    No longer available
    Dim. 53 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More