#52Een groep uit kunsthars met 2 putti op marmeren voet.
#121KraftwerkPeriod: 1978‘The Man Machine’ Kraftwerk. EMI-Bovema Holland.
#35Lot van drie karaffen, waarvan 1 met het opschrift ‘COGNAC’ en een geslepen Boheemse karaf met de gegraveerde naam ‘Denise’, met schilferschade aan de rand.
#84Japans sierschaaltje, met een vogel en bloesemtak in het decor. Onderaan gemerkt.
Japanese decorative bowl, featuring a bird and blossom branch in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15.5/15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Lot van drie houten wandelstokken, waarvan 1 met een benen handvat.
#118Terrine van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Met een decor naar de 17e eeuw.
#26Unter Weiss Bach“Muzikanten”, een porseleinen groep, gesigneerd Unter Weiss Bach. De voet is achteraan gebarsten.
"Musicians", a porcelain group, signed Unter Weiss Bach. The base is cracked at the back.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 29 x 22 cmEstimate: € 20 / 30