Similar lots by type
-
#260Mayasi“Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.
"Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.No longer availableOnline onlyDim. h64,5cm x h85,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#239E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#220Prim Fullá“Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.
"Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.No longer availableOnline onlyDim. h54cm x b45cmEstimate: € 25 / 35 -
#205Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225lot 4 schilderijen met boten, olie op paneel.
lot 4 tableaux avec des bateaux, huile sur panneau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#187“Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.
"Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.No longer availableOnline onlyDim. h23cm x b18cmEstimate: € 20 / 30 -
#230“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#210“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x b50cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee voorsnijbestekken, een pollepel, vier messen, een reeks cocktailprikkers met diverse mineralen, 21 souvenirlepeltjes, drie eierlepeltjes, twee bloemenvaasjes, een suikerfles en een tafelveger met blik. Bijgevoegd drie souvenirlepeltjes en een zoutvaatje van zilver.
Lot en métal argenté, composé de deux couverts à découper, une louche, quatre couteaux, une série de piques à cocktail avec divers minéraux, 21 cuillères souvenir, trois cuillères à oeufs, deux vases à fleurs, un sucrier et une ramasse-miettes avec pelle. Inclus sont trois cuillères souvenir et une salière en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#198Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#22Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#231Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Larucci, ItalyEen aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#145Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.
"Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 12 cmEstimate: € 80 / 100

