Similar lots by type
-
#260Mayasi
“Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.
"Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.No longer availableOnline onlyDim. h64,5cm x h85,5cmEstimate: € 30/40 -
#239E. Kovak
“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#230
“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/35 -
#187
“Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.
"Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h23cm x b18cmEstimate: € 20/30 -
#225
lot 4 schilderijen met boten, olie op paneel.
lot 4 tableaux avec des bateaux, huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Estimate: € 40/50 -
#220Prim Fullá
“Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.
"Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h54cm x b45cmEstimate: € 25/35 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35/50 -
#205
Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#102
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#107
Een 19de eeuws gesculpteerd mannenhoofd.
Tête d'homme sculptée du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 50/80 -
#236Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een ronde marmeren fruitschaal op voet. Kleine letsels.
Coupe à fruits ronde en marbre sur pied. Dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#287Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#53
lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot de verrerie mixte composé de 4 pièces vase vert h15cm vase vert h11cm, écailles abîmées au fond vase bord bleu, h14cm cruche bleue, h9cm, écailles abîmées au fondNo longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
Vase flûte en cristal moulé, rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#212
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#86
2 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm
2 vases des années 1970 en faïence, h16cm x Ø15cm et h11cm x Ø11,5cmNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50