Similar lots by type
-
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#613Robrecht Van Der Bruggen
“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50/100 -
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946
“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100/180 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#175
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale diamant van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et un diamant central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500/1700 -
#180
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleuren topaas.
Une broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de topaze en deux couleurs.No longer availableDim. 20,06 gEstimate: € 1500/1700 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen en een broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec des boucles d’oreilles assortis et une broche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 15,84 gEstimate: € 3500/3700 -
#347
Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Vase et carafe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#365
Een halssnoer en armband van ivoor.
Un collier et bracelet en ivoire.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#72
“Religieus tafereel”. Email op koper.
“Scène religieuse”. Email sur cuivre.No longer availableDim. 11 x 7 cmEstimate: € 200/240 -
#162
“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150/180 -
#367
Een verzilverd koffie- en theestel. ‘Made in Sheffield England.’
Garniture à café et à thé en métal argenté. Marque sous la base: Made in Sheffield England.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#187Louis Vuitton
Een grote lederen tas.
Grand sac en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#88
Een lot speciale gelegenheidszegels, waarbij twee albums met zegels van Guernsey en één van Alderney.
Lot de timbres d’occasions spéciales dont deux albums aux timbres de Guernsey et un d’Alderney.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#69
Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.
Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#185
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct. en saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct et d’un saphir d’un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 13,91 gEstimate: € 3000/4000