Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
Dim. 37/51 cm
SKU: 2904250008.
Categories: Aardewerk, varia.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 40 / 60

  • #298
    Porceleyne Fles

    Een bolvaas in Delfts blauw, gemerkt De Porceleyne Fles.

    A spherical vase in Delft blue, marked De Porceleyne Fles.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #379
    Monique Muylaert
    Period: 1946 - ....

    “Compositie met pion”, een ingekaderd keramisch paneel met plexiglas beschermkap.

    "Composition with pawn," a framed ceramic panel with plexiglass cover.
    Dim. 47 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #203

    Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.

    Silver-plated coffee set with sugar bowl and milk jug on a tray.
    Dim. Hoogte 24.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.

    Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.

    Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.
    Dim. H 23, B 16, D 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #267

    Muurdecoratie in blauw-wit delfts porcelein, met een afbeelding van windmolens en bijgebouwen. Draagt het merkteken van Boch Keramis.

    Wall decoration in blue and white Delft porcelain, depicting windmills and outbuildings. Bears the mark of Boch Keramis.
    Dim. H 44 B 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #533

    Een paar grote dekselpotten met drakendecor. In Blauw-wit Chinees aardewerk.

    A pair of large lidded pots with dragon decoration. In blue and white Chinese earthenware.
    Dim. Hoogte 46, Ø 245 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #307
    Gouda Holland

    “Gouda Holland”, een lot van 7 stuks meerkleurig plateel bestaande uit een schenkkan, een grote schaal, een karaf, een vaas en 3 schaaltjes, decors Regina, Marang en Karta.

    "Gouda Holland," a lot of 7 pieces of multi-colored earthenware consisting of a pitcher, a large bowl, a decanter, a vase, and 3 dishes, with decals Regina, Marang, and Karta.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.

    A pair of urn-shaped jardinières in blue and white porcelain.
    Dim. Hoogte 44, Ø 32 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #438

    Chinees ‘Mudman’ beeld. Een van de acht ontsterfelijken. Sancai aardewerk.

    Chinese 'Mudman' figurine. One of the eight immortals. Sancai pottery.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.

    Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    A vase made of multicolored Murano glass with a Mirafiore decoration.
    Dim. Hoogte 29, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Paar Bassano wandvazen. Versierd met putti en bloemen. Kleine schade aan enkele bloemenblaadjes.

    Pair of Bassano wall vases. Decorated with putti and flowers. Minor damage to some flower petals.
    Dim. H 37, B 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #417
    Herman Muys
    Period: 1944 - ....

    “Moon face”, een keramisch beeld, gesigneerd Herman Muys.

    "Moon face," a ceramic sculpture, signed by Herman Muys.
    Dim. 43 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #291

    Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.

    Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.
    Dim. 138/188 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    Johannes Bévort

    Boszicht in herfsttinten. Impast oliewerk op doek. Getekend Bévort. Johannes Bévort werd geboren in 1917 te Utrecht en was lid van International organization of free art.

    Forest view in autumn colors. Impasto oil painting on canvas. Signed Bévort. Johannes Bévort was born in 1917 in Utrecht and was a member of the International Organization of Free Art.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #247
    Christofle France

    Een lot Christofle verzilverd metaal, bestaande uit een schaal, 2 sauskommen waarvan 1 met lepel en 2 kommen.

    A lot of Christofle, silver-plated metal, consisting of a dish, 2 sauce boats, 1 with a spoon, and 2 bowls.
    Dim. 46 x 31 cm (schaal)
    Estimate: € 60 / 80
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #554
    Albert Likeke Mongita
    Period: 1916-1985

    Kleurrijk straatbeeld. Olieverf op doek in impasto. Getekend; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, ook wel bekend als Mongita Likeke was een acteur, schilder en regisseur uit de Democratische Republiek Congo.

    Colorful street scene. Oil on canvas with impasto. Signed; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, also known as Mongita Likeke, was an actor, painter, and director from the Democratic Republic of Congo.
    Dim. 24.5/20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #145

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.75 ct solitaire.
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 4500 / 4800
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00