Other lots by Armand Marseille, Germany
-
#80Armand Marseille, Germany
Pop, gemerkt en genummerd 390. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden, zonder haar, lijmsporen. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée 390. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures, pas de cheveux, traînées de colle. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. L. 77 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#210
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#141
Een lot verzilverd bestek, bestaande uit een etui met twaalf botermessen met benen handvat, een etui met twaalf oestervorkjes, een tafelaansteker, een etui met vorken en messen voor zes personen, elf losse messen, tien losse lepeltjes en een losse vork.
Un lot de couverts en métal argenté, composé d'un coffret avec douze couteaux à beurre avec manche en os, un coffret avec douze fourchettes à huîtres, un briquet de table, un coffret avec fourchettes et couteaux pour six personnes, onze couteaux séparés, dix cuillères libres et une fourchette détachée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 120/180 -
#97Mig QuinetPeriod: 1906 - 2001
“Saut à la corde”. Inkt en potlood op papier. Gesigneerd. Aangekocht bij Group 2 Gallery te Brussel naar aanleiding van een postume expositie in 2006.
“Saut à la corde”. Encre et crayon sur papier. Signé. Acheté à la Galerie Group 2 à Bruxelles suite à une exposition posthume en 2006.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. 2§ x 35 cmEstimate: € 600/800 -
#120Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#134
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. H. 86 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#182
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#19Henriot, Quimper
Een schaaltje op schotel van meerkleurig Bretoens aardewerk. Gemerkt. Linkerhandvat van zowel schotel aals schaal gerestaureerd.
Bol sur soucoupe en faïence bretonne multicolore. marqué. Anse gauche du plateau et du bol restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#212Alma CeulemansPeriod: °1926
“Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
“Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20,5 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#203
Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 46 cmEstimate: € 50/80