Other lots by Simon & Halbig, Germany
#76Simon & Halbig, GermanyPop, gemerkt en genummerd Kammer & Reinhart 55. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen (letsels), open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée Kammer & Reinhart 55. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis (blessures), bouche ouverte avec dents du haut. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 56 cmEstimate: € 40 / 60
#51Een klein bekleed juwelenkistje.
#27Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#1603 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#116Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#79Société Française de Fabrication de Bébés et JouetsPop, gemerkt en genummerd 390. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen, open mond met boventanden, haar. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée 390. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis, bouche ouverte avec dents du haut, cheveux. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 55 cmEstimate: € 40 / 60