Other lots by Simon & Halbig, Germany
-
#76Simon & Halbig, GermanyPop, gemerkt en genummerd Kammer & Reinhart 55. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen (letsels), open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée Kammer & Reinhart 55. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis (blessures), bouche ouverte avec dents du haut. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 56 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#104Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#110A. de Seck“Winters landschap” & “Waterlandschap met burcht”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Paysage d'hiver & Paysage d'eau avec château. Deux peintures, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 80 cmEstimate: € 240 / 360 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#279Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Jurjen FonteinPeriod: °1949“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#269“Blue-Winged Teal”, “Brown Pelican” & “Arctic Stern”. Drie reproducties met vogels. De laatste met lichte vochtschade aan de zijkant.
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
Un bouclier africain en bois. Sur support en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25

