Other lots in this auction
-
#208Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
A copper sculpted candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 27,5cmEstimate: € 30 / 60 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#55Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#137SECAEen vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyDim. 13,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#19Unichrome“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5 / 10

