Similar lots by type
-
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250
Other lots in this auction
-
#11
Een lot geel en rood koper bestaande uit o.a. een Turkse ketel, een olielamp, enz.
Lot de cuivres jaunes et rouges dont e.a. une bouilloire turque, une lampe à huile etc.Estimate: € 30 / 50 -
#443
Een Chinees personage van meerkleurig porselein.
Personnage chinois en porcelaine polychrome.Dim. H 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90 / 120 -
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870
“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30 / 40 -
#595
Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#727
Een karaf en zes glazen van groenkleurig glas en versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Vermoedelijk Booms.
Carafe et six verres en verre vert, décorés de fleurs peintes à la main. Probablement Boom.Estimate: € 20 / 30 -
#22
Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541
“Laurel & Hardy”. Een groep van meerkleurig gips.
“Laurel et Hardy”. Groupe en plâtre polychrome.Dim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50 / 80 -
#341
Een grote schotel van gedreven rood koper. Arabisch werk.
Grand plat en cuivre rouge repoussé. Travail arabe.Dim. Ø: 96 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492
Drie Chinese figuren van blauw en wit porselein.
Trois personnages chinois en porcelaine bleue et blanche.Dim. H 24 cmEstimate: € 60 / 80